منو سایت

مبین. ورود به منطقه کاربری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مبین. ورود به منطقه کاربری

برای ورود به قسمت کاربری در صفحه اصلی مبین شوست روی ورود کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام ایجاد کرده اید را وارد کنید. اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، می توانید از راهنمای آموزشی ثبت نام استفاده کنید.

تکمیل اطلاعات

در صورت ثبت نام به عنوان شخص حقوقی، پس از ورود به قسمت کاربری وارد قسمت شوید “جزئیات من” اطلاعات شرکت یا سازمان خود را وارد کنید. این اطلاعات برای صدور یک چالش رسمی مورد نیاز است.

دسترسی جدید ایجاد کنید

می‌توانید از بخش «حساب‌های فرعی» برای تنظیم شخص دیگری استفاده کنید که میزبان بتواند به پنل شما دسترسی داشته باشد. همچنین می توانید سطح دسترسی این شخص را با استفاده از این بخش مدیریت کنید. به عنوان مثال، اگر نماینده واحد مالی شرکت را تعریف کنید، می توانید دسترسی مالی را برای او فعال کنید.

ثبت یا انتقال دامنه

با استفاده از این قسمت می توانید دامنه ای را که می خواهید ثبت کنید به نام خود وارد کنید تا سیستم بررسی کند و در نتایج نشان دهد که کدام پسوند برای دامنه مورد نظر شما موجود است و با چه هزینه ای می توانید آن را تهیه کنید. در این بخش می توانید خیلی سریع و آسان میزبان آنچه را که می خواهید بخرید. همچنین اگر دامنه ای دارید که می خواهید به سامانه مبین شوست انتقال دهید، از این قسمت امکان پذیر است.

اگر در این زمینه سوالی دارید می توانید زیر همین پست از ما بپرسید و یا با شماره تلفن 72308-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

تمامی نکات ورود به قسمت کاربری در فیلمی که برای شما آماده شده است به طور کامل توضیح داده شده است. با ما بمان